sobota, 13 lutego 2016

Citibank: Karta + tablet Lenovo YOGA Tab 3 lub telefon Lenovo Moto 3rd Generation

Kolejna promocja kart kredytowych City Handlowy, tym razem do taniej w obsłudze karty Simplicity dodany może być Tablet Lenovo YOGA Tab 3 10 (16 GB) o wartości 1050 zł lub Wodoodporny Smartfon Lenovo Moto 3rd Generation (8 GB) o wartości 729 zł.
Wyższa wartość nagrody oczywiście oznacza, że trzeba będzie się bardziej "narobić" żeby taką kartę dostać

Kto może skorzystać z promocji


Promocja skierowana jest do nowych klientów czyli osób, która od 1 stycznia 2014r w Citibank żadnej głównej karty kredytowej (i nie są w trakcie rozpatrywania wniosku o kartę).

Ponadto trzeba mieć dochody akceptowane przez bank (będziemy musieli przestawić dokumenty potwierdzające uzyskiwane dochody)

Podstawowe wymagania: wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.
To są oczywiście tzw warunki brzegowe, bank będzie badał naszą historię kredytową oraz zdolność kredytową.


Co zrobić żeby dostać nagrodę


Promocja w tej wersji dostępna jest w serwisie Groupon. Aby z niej skorzystać, trzeba za 5 zł kupić bon uprawniający do udziału w promocji. Po kupnie bonu trzeba wypełnić dedykowany formularz kontaktowy i czekać na telefon z banku.
Nagroda jest gwarantowana, ale będziemy musieli spełnić kilka dodatkowych  warunków. Warunki trochę różnią się w zależności od wybranej nagrody.

  • minimum 1 raz zalogować się serwisie bankowości Citibank Online w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez bank umowy o kartę (możemy zalogować się przez stronę banku lub przez aplikację)
  • dokonać transakcji bezgotówkowych wydaną kartą na kwotę min. 6000 zł w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych (jeśli wybraliśmy telefon) lub min 8000 zł (jeśli wybraliśmy tablet). Pierwszym miesiącem jest miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy przez bank


Transakcje kwalifikowane przez Bank Handlowy (Citibank) muszą spełniać warunki:
a) będą transakcjami bezgotówkowym i w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
b) nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku


Wymagana lojalność


W tej promocji pojawił się warunek "lojalki" wobec banku, kartę będziemy musieli trzymać min 12 miesięcy
"W przypadku rozwiązania umowy o kartę przed upływem 12 miesięcy, nagrodzony Uczestnik zapłaci Bankowi karę umowną; odpowiednio 600 zł w przypadku telefonu lub 800 zł w przypadku tabletu. Wierzytelność Banku w tym zakresie jest wymagalna począwszy od pierwszego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym Uczestnik zostanie poinformowany przez Bank, że nie wykonał zobowiązania opisanego w regulaminie. Klient zostanie poinformowany o niespełnieniu warunków i naliczeniu kary umownej poprzez wiadomość w serwisie internetowym Citibank Online, poprzez wiadomość e mail lub przez doradcę serwisu bankowości telefonicznej CitiPhone.


Jeśli wiecie że wydania min 6 000 przez 3 miesiące będzie dla Was problemem, lub nie chcecie wiązać się z bankiem na 12 miesięcy, i wystarczy Wam słabszy sprzęt, to do 1 kwietnia 2016 r dostępna jest alternatywna promocja w której do karty dodawany jest tablet Lenovo Tab 2 A7-30 lub telefon Samsung Galaxy J1.

Podstawowe opłaty  -  karta Simplicity


Do wyboru mamy karty Citibank World MasterCard, Citibank PremierMiles lub Citi Simplicity. Najrozsądniej jest wybrać tę ostatnią - bo Bank Handlowy w tym przypadku nie pobiera opłaty za prowadzenie tej karty. Citi Bank jakiś czas temu wprowadził "Opłatę za możliwość korzystania przez Klienta z Serwisu bankowości telefonicznej CitiPhone" wynosi ona 6 zł miesięcznie ale z tej usługi można zrezygnować.

Złóż wniosek o kartę z gadżetem >> 

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

1 komentarz:

  1. Ciekawa propozycja, chętnie przygarnęłoby się tablet, ale niestety już kiedyś brałam udział w ich promocji.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...