poniedziałek, 15 lutego 2016

Raiffeisen Polbank: Lataj taniej

Jeśli zamierzacie w tym roku lecieć na wakacje czy też na tzw city break liniami Wizz Air, warto zastanowić się ofertą Raiffeisen Polbank, dzięki niej możemy kupować bilety taniej lub nawet mieć przelot bez opłat.

Karta kredytowa Wizz Air MasterCard


Kilka miesięcy temu Raiffeisen wycofał kartę debetową WizzAir ze swojej oferty, została tylko partnerska kredytówka.

Karta wydawana jest bezpłatnie ale musimy się liczyć z miesięczną opłatą za kartę w wysokości 6 zł (opłaty tej nie da się uniknąć).

Jest też obowiązkowe ubezpieczenie - 0,18% salda zadłużenia na koniec cyklu rozliczeniowego. Jeśli chcemy uniknąć zapłaty, wystarczy spłacić całość zadłużenia chwilę przez zakończeniem cyklu rozliczeniowego dla karty.

Co nam daje kredytówka Wizz Air


Po pierwsze dostaniemy darmowe członkostwo WIZZ Discount Club w wersji Grupa. Umożliwia ono zakup biletu dla siebie i dla 5 osób (na tej samej rezerwacji) po niższych, klubowych cenach. Jeśli sami chcielibyśmy takie członkostwo wykupić, musielibyśmy zapłacić 229 zł.

Na start, dostaniemy 500 punktów (o wartości 50 zł) do wydania na stronie linii lotniczej. Punkty dostaniemy za pierwsze zakupy dokonane kartą kredytową Wizz Air MasterCard w ciągu 6 miesięcy od momentu wydania karty.

Płacąc kartą będziemy otrzymywać punkty:
 • 2 punkty za każde  5 zł wydane kartą kredytową Wizz Air MasterCard na stronie wizzair.com
 • 1 punkt za każde 5 zł wydane kartą kredytową Wizz Air MasterCard w innych miejscach
Bank przygotował informację, ile możemy zebrać punktów w zależności od tego ile wydajemy kartą:

źródło: raiffeisenpolbank.com

Dzięki punktom zebranym za płatności kartą kredytową możemy mieć darmowe bilety, oczywiście jeśli odpowiednio często będziemy używać katy :)

Warto wiedzieć, że swoje konto punktowe na wizz air możemy dodatkowo zasilić, jeśli będziemy rezerwować noclegi przez portal booking.com. Dostaniemy 5% kwoty wydanej na noclegi jeśli tylko dokonaliśmy rezerwacji klikając w baner widoczny na stronie linii lotniczych (dokładnie chodzi o przekierowanie z tego linka). Podczas rezerwacji, będziemy musieli podać numer członkowski wizzair. Jeśli go nie pamiętacie, trzeba zalogować się na stronie wizzair.com i wejść w zakładkę profil. Rezerwując noclegi w "partnerskim booking" zachowujemy swoje przywileje (np status Genius).

Złóż wniosek o kartę >>
Tabela opłat i prowizji karta kredytowa


Do przeczytania ;) Za chwilę lecę na moje zasłużone ferie :)

3 komentarze:

 1. Chciałbym zauwazyć że do niedawna ta sama promocja (WIZZ Discount Club) dotyczyła karty debetowej Wizz Air.
  Opłata miesięczna - 8 zł (naliczana tylko gdy miesięczne płatności kartą nie przekroczą 400zł). Sam mam tą kartę (zamawiana 8 miesięcy temu) i potwierdzam jej działanie: zarówno konto WIZZ Discount Club (w tym roku konto zostało podniesione do członkostwa typy "GRUPA" - Ty + 5 osób podróżujących) jak i zwolnienie z opłaty 8 zł (przy 400zł płatności kartą)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. co to pozostałych profitów (cashback, punkty lojalnościowe) nie mam pewności. W tamtym roku nie było takich bonusów i nic takiego nie otrzymałem.

   Usuń
 2. Dla debetówki nie było programu lojalnościowego

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...