wtorek, 2 lutego 2016

Przesiądź się na kartę i wygraj nagrodę

Zdarzyliśmy przyzwyczaić się że do płatności kartami zachęcają nas banki lub organizacje płatnicze (Visa, MasterCard). Tym razem pewna odmiana, współorganizatorem promocji "Przesiądź się na kartę" jest FROB - Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego. Nagrody fajne: 42 samochodów Ford Focus i 168 iPadów mini 4.
Najlepsze jest jednak to, że w promocji można wziąć udział niezależnie od tego czy płacimy kartą ze znakiem Visa czy MasterCard, nie jest też istotne który bank wydał naszą kartę.

Zasady promocji


W okresie od 29 stycznia do 12 marca 2016 r należy płacić u partnerów akcji kartami Visa/MasterCard/Maestro. Nie ma określonej minimalnej kwoty płatności, ale im wyższa transakcja tym więcej losów. Transakcję trzeba zarejestrować na stronie promocji (do 12 marca), niezbędne będzie zachowanie oryginału potwierdzenia dokonania płatności kartą.
Niestety lista partnerów akcji jest dość krótka: Biedronka, Hebe, Selgros, Media Markt (również sklep online), Saturn (również sklep online) oraz stacje paliw sieci Lukoil.

Są pewne wykluczenia dotyczące zakupów:
Transakcja  dokonana przed  Uczestnika  zgodnie z  pkt. 2.1.1 Regulaminu, uprawniająca go do udziału w Loterii, nie może dotyczyć zakupu produktów takich  jak:  produkty  alkoholowe,
wyroby tytoniowe, broń palna, substancje psychotropowe, środki odurzające, a także leki, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego lub wyroby medyczne, podlegające refundacji  ze  środków  publicznych. Jeśli  Transakcja  dotyczyła  zakupu  jakichkolwiek  ww.  produktów, to Uczestnik powinien podać w formularzu zgłoszeniowym kwotę Transakcji bez uwzględnienia wartości tych produktów.


Można zgłosić tylko jedną transakcję dotyczącą zakupy produktu (paragonu) - tzn nie opłaca nam się dzielić płatności na kilka części. Inna sprawa, że i tak nie koniecznie musiałoby się to opłacać, bo liczba losów jaką otrzymamy wzrasta wraz z wartością płatności
  • transakcja do 10,00 zł - 1 los
  • transakcja od 10,01 zł - 20,00 zł - 2 losy
  • transakcja od 20,01 zł do -30,01 - 3 losy itd...
Losowanie odbywać się będzie codziennie. W losowaniu biorą udział losy złożone od początku trwania loterii do dnia poprzedzającego losowanie, więc z każdym dniem trudniej będzie.

Powodzenia :)

Weź udział w Loterii >>

Regulamin promocji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...