poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Toyota Bank: Bonus dla najlepszych

Kilka dni temu wystartowała kolejna edycja promocji z konkursem świadectw. Toyota Bank wynagradza w nim najlepszych uczniów premią w postaci podwyższonych odsetek oraz e-kart podarunkowych do Empiku.
Warto postarać się o świetne świadectwo na koniec roku, bo zyskać można nawet 250 zł.Kto może wziąć udział w promocji


Promocja przeznaczona jest dla osób które w okresie promocji posiadają lub założą konto młodzieżowe Click w Toyota Bank. Ponadto należy mieć ukończone 13 lat ale nie mieć więcej niż 24 lata no i być uczniem szkoły podstawowej, gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej.

Swoje wyniki w nauce trzeba będzie potwierdzić wysyłając mailowo na adres: najlepsi@toyotabank.pl skan swojego świadectwa (wszystkich stron) - możemy to zrobić do 6 lipca 2014 r. Ważna  jest konstrukcja takiej wiadomości. Jeśli nie zastosujemy się do regulaminu, rejestracja może zostać uznana za niepoprawną i nie dostaniemy nagrody.

Prawidłowa Rejestracja w Programie polega na (...): wpisaniu w temacie wiadomości imienia, nazwiska, nr PESEL Uczestnika i średniej ze wszystkich ocen, które na Świadectwie szkolnym zostały wyrażone w skali od 1 do 6. Poprawna składnia tematu przekazywanej wiadomości to Imię Nazwisko; PESEL; wartość średniej, np.: Adam Kowalski; 00000000000; 4,94. W treści wiadomości, poza załącznikiem z kopią Świadectwa szkolnego, nie należy umieszczać żadnych opisów.

Bonus dla najlepszych


To jaki bonus otrzymamy, zależy od średniej ocen na świadectwie, od tego ile trzymaliśmy kasy na koncie oraz od tego czy płaciliśmy kartą (warunek tylko do zgarnięcia bonu do empiku).

Podwyższone odsetki

Bonus wynosi: 100% więcej odsetek (ale nie więcej niż 100 zł) od środków zgromadzonych na koncie w przypadku średniej ocen w przedziale 4,75-4,99  oraz  200% więcej odsetek (ale nie więcej niż 200 zł) w przypadku, kiedy średnia będzie równa lub wyższa niż 5,0.

Dodatkowe odsetki nie są naliczane od środków zgromadzonych na rachunku oszczędnościowym Super Click.

Bon 50 zł do Empik

Żeby dostać e-kupon do Empiku o wartości 50 zł, należy mieć średnią min 4,75 oraz w kwietniu, maju i czerwcu wydać po min 150 zł kartą do konta. Łącznie musimy wydać min 450 zł. Liczą się tylko te transakcje bezgotówkowe, których kwota wynosiła co najmniej 20 zł.

Kupon będzie można wydać wyłącznie w sklepie internetowym Empik.


Dodatkowe odsetki zostaną przyznane do 14 lipca 2014 r. Do tego dnia zostaną także rozesłane mailowo e-bony do Empiku.

Regulamin promocji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...