środa, 16 kwietnia 2014

BZ WBK: w Święta Wielkanocne jeździsz za darmo

źródło: bzwbk.pl
Bank Zachodni WBK mocno promuje aplikację mobilną. W marcu opisywałam promocję 3 dni darmowych przejazdów. Promocja z darmowymi przejazdami komunikacją miejską wróci na okres Świąt. Osoby które w okresie 19-21 kwietnia dokonają zakupu biletu przez aplikację BZWBK24 mobile, będą mogły dostać zwrot w wysokości maksymalnie 50 zł. Zwrot zostanie przekazany na konto, z którego dokonano zakupu do 15 maja 2014 r.Miasta objęte promocją


Biała Podlaska, Bydgoszcz, Dębica, Gniezno, Gorlice, Inowrocław, Jasło, Jelenia Góra, Kraków, Lubin, Lublin, Łódź, Olsztyn, Pabianice, Piła, Płock, Poznań, Puławy, Radom, Rzeszów, Słupsk, Stalowa Wola, Suwałki, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zamość, Zduńska Wola, Zgierz.

Zakup biletu jest łatwy i intuicyjny. Jeśli nie korzystaliście wcześniej z skycash, trzeba będzie utworzyć tam konto. Najdłuższy jest pierwszy zakup, kolejne zakupy pójdą dużo sprawniej.
Przygotowałam step by step ze screenami procesu zakupu biletu.

Aktualizacja 15.05.2014
Premia została naliczona.


Regulamin promocji

3 komentarze:

 1. szkoda że nie od piątku bo mi się miesięczny właśnie kończy. Ale tak sobie myślę że w poniedziałek kupię 24h to we wtorek jeszcze pojeżdżę sobie za bankowe pieniądze ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pod warunkiem, że wcześniej nie zostanie wyczerpany limit. BZ przewidział, że budżet na zwroty to 10 000 zł

   Usuń
 2. kupiłam bilet 7 dniowy - akurat mieścił się w limicie 50 zł

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...