niedziela, 13 kwietnia 2014

BGŻ Optima: zniżka 200 zł na Wizz Tours

źródło: bgzoptima.pl
BGŻ Optima w ramach Okazji Miesiąca rozdawał już kody rabatowe na PLL LOT. W tym miesiącu pojawiła się okazja na tańszy zakup w Wizz Tours. Zniżka obowiązuje tylko przy zakupie pakietu przelot + nocleg. Kupując na Wizz Tours niestety nie można skorzystać z Wizz Discount Club ale i tak w pewnych sytuacjach skorzystanie ze zniżki od BGŻ Optima może się opłacać.


Jak skorzystać z rabatu 200 zł


Przede wszystkim musimy wygenerować na stronie BGŻ Optima kod rabatowy. Do tego będzie potrzebny nasz numer klienta. Możemy to zrobić do końca kwietnia 2014 r. Zakupu pakietu bilet + przelot należy dokonać na stronie Wizztours.com do 15 maja 2014 r (info ze strony, w regulaminie nie ma tej informacji). Z kodu możemy skorzystać tylko raz.

Przykład użycia kodu


Jeśli nie mamy jeszcze sprecyzowanych dat wylotu, najlepiej najniższych cen na przelot poszukać na stronie wizzair.com. Jak już znajdziemy, przechodzimy na stronę wizztours.com i szukamy opcji lot+hotel. Najbardziej opłaca się skorzystać ze zniżki gdy lecimy sami.

Na przykład: chcemy lecieć z Warszawy do Budapesztu w terminie 9-11 czerwca. Bez Wizz Discount Club (WDC) sam przelot kosztowałby nas 198 zł, z WDC zapłacilibyśmy 108 zł.

Teraz szukamy pakietu w tym terminie na wizztours.com. W opcji lot + najtańszy hotel *** zapłaciłabym 379,21 zł.

Ten sam hotel - pokój dla 1 osoby na booking.com kosztuje 149 zł za 2 noce.
Samodzielny składak kosztowałby więc 347 zł (bez WDC) lub 257 zł (jeśli mamy WDC).
Korzystając ze zniżki 200 zł od BGŻ Optima - na Wizz Tours zapłaciłabym za lot + hotel + ubezpieczenie 173,80 zł.
Jak widać opłaca się skorzystać ze zniżki.3 komentarze:

 1. Zaiste, brak komentarzy jest najlepszym komentarzem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. gdyby było na same bilety lotnicze byłoby większe zainteresowanie :) sam bym kupił :D jedna rezerwacja dla więcej niż jednej osoby zwykle nie opłaca się.
   Ja się jeszcze łudzę, że wykorzystam zniżkę na lot+hostel w Londynie (tylko wtedy z kumplami weźmiemy dorm) - przy czym na każdego będzie osobna rezerwacja! :)

   Usuń
 2. chciałam zarezerwować Gruzje, ale hoteli nie znajduje... muszą jeszcze nad tym popracować. Nic dziwnego że zniżką usiłują przekupić potencjalnych klientów

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...