piątek, 18 kwietnia 2014

neoBank: lokata Świąteczna 4%

źródło: neobank.pl
Z okazji Świąt Wielkanocnych neoBank (Wielkopolski Bank Spółdzielczy) zaoferował lokatę z oprocentowaniem 4% w skali roku.

energoLOKATA ŚWIĄTECZNA przeznaczona jest dla nowych klientów Oddziału onLINE neoBANKu. Lokatę będzie można założyć do 4 maja 2014 r.Główne parametry lokaty:

  • okres lokaty - 3 miesiące
  • kwota lokaty - min 1000 zł
  • dowolna liczba lokat
  • maksymalna kwota wszystkich lokat -  1 mln. zł
  • oprocentowanie stałe 4% w skali roku
  • lokata jest prowadzona w ramach konta osobistego lub rachunku technicznego
"Rachunek techniczny obsługiwany jest wyłącznie za pośrednictwem Oddziału onLINE. Funkcjonalność Rachunku jest ograniczona do otwierania lokat internetowych po uprzednim przelaniu środków oraz do możliwości wykonania przelewu środków pochodzących z zakończonej lokaty"
Jeśli nie chcemy zakładać kolejnego konta, rachunek techniczny nam w zupełności wystarczy do obsługi lokaty. Rachunek techniczny prowadzony jest bezpłatnie. Koszt przelewu do innego banku (w Polsce) + potwierdzenia sms to 60 gr (40 gr za przelew + 20 gr za sms). Pełna tabela opłat i prowizji dla tego rachunku znajduje się pod tym adresem.

Jak założyć lokatę


Najpierw trzeba założyć konto osobiste lub rachunek techniczny, zasilić je pieniędzmi oraz z poziomu bankowości elektronicznej należy założyć lokaty.

Środki na lokacie objęte są gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego

Załóż energoLOKATĘ ŚWIĄTECZNĄ>>

Regulamin promocji

1 komentarz:

  1. Fajnie tylko trzeba samemu pofatygować się na pocztę i wysłać do nich podpisany skan dowodu.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...