wtorek, 15 kwietnia 2014

Meritum Bank: Lokata Extra 3,7%

źródło: meritumbank.pl
W Banku Meritum znów dostępna jest przyzwoicie oprocentowana Lokata Extra. Jej oprocentowanie dla nowych środków* wynosi 3,7% w skali roku. W porównaniu do pierwotnej wersji promocji, inaczej będzie sprawdzane czy są to środki "nowe". Już nie ma dokładnie ustalonej na sztywno daty sprawdzenia. Dzień weryfikacji nastąpi 14 dni po wpłaceniu przez nas pieniędzy na lokatę. Ważne jest to, żeby była nadwyżka ponad stan na 7 kwietnia 2014 r.*Oprocentowanie 3,7% w skali roku obowiązuje dla środków stanowiących nadwyżkę nad środkami pieniężnymi w złotych zdeponowanymi przez Klienta w Banku na dzień 7 kwietnia 2014 r.(tj. na rachunkach terminowych lokat oszczędnościowych, rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunkach oszczędnościowych niezależnie od tego czy są prowadzone jako rachunki wspólne czy indywidualne). W przypadku gdy środki pieniężne wpłacone na Lokatę Extra nie będą stanowiły na dzień 7 kwietnia 2014 roku nadwyżki nad środkami pieniężnymi w złotych zdeponowanymi przez Klienta w Banku (tj. na rachunkach terminowych lokat oszczędnościowych, rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunkach oszczędnościowych niezależnie od tego czy są prowadzone jako rachunki wspólne czy indywidualne), środki pieniężne zdeponowane na Lokacie Extra będą oprocentowane według stawki 2,5% w skali roku. Bank dokona analizy nadwyżki środków pieniężnych złotowych zdeponowanych przez Klienta po upływie 14 dni od daty wpłacenia środków przeznaczonych na założenie Lokaty Extra; o nie spełnieniu warunku nadwyżki środków nad środkami pieniężnymi zdeponowanymi w Banku, Bank poinformuje Klienta drogą elektroniczną

Od razu uwaga, nowymi środkami nie są pieniądze przelewane z rachunków prowadzonych na rzecz współmałżonków i pełnomocników do rachunków klientów otwierających Lokatę Extra.

Parametry lokaty

 

W przypadku tej oferty nie ma ograniczeń dotyczących liczby promocyjnych lokat. Możemy założyć dowolną ich liczbę
  • Oprocentowanie stałe 3,7% w skali roku dla środków stanowiących nadwyżkę na dzień 07.04.2014 r.* 
  • Okres lokaty - 3 miesiące
  • Minimalna kwota 1000 zł 
  • 100% online. Bez konieczności otwierania konta 

Jak założyć lokatę


Lokatę zakładamy przez Internet, wypełniając wniosek na stronie Meritum. Składając wniosek podajemy w nim między innymi numer z jakiego zostanie zasilona lokata (na ten numer bank zwróci nam pieniądze po zakończeniu lokaty). Na podany przez nas adres email przyjedzie potwierdzenie złożenia wniosku, wraz z numerem na który należy dokonać wpłaty. Na zasilenie rachunku lokaty mamy 5 dni od daty wysłania wniosku.

Lokaty w Meritum Bank objęte są gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...