poniedziałek, 9 listopada 2015

Comperia Bonus: 55zł premii za konto i lokatę w Alior Bank

W najnowszej promocji porównywarki Comperia, można w łatwy sposób zgarnąć nagrodę gwarantowaną 55 zł za skorzystanie z oferty Alior Banku. Dodatkowo przygotowany został konkurs z nagrodami. Do wygrania telefony Samsung Galaxy S6 oraz smartwatche Sony SV2.

Informacją o promocji podzielił się Tomasz. Dziękuję :)

Od pół roku, w ofercie Alior Banku jest nowe konto - Konto Internetowe i właśnie taki rachunek należy założyć w tej promocji. Warto dodać, że konto w porównaniu z konkurencją jest całkiem fajne.

Zasady promocji


Promocja skierowana jest do osób które nie mają (i nie miały w tym roku) konta w Alior Banku (włączając w to T-Mobile Usługi Bankowe).

Żeby wziąć udział w promocji należy zarejestrować się na dedykowanej stronie. Po dokonaniu rejestracji mamy czas do 9 grudnia 2015 aby złożyć wniosek o otwarcie konta w Alior Banku, oczywiście wniosek należy założyć przez stronę promocji.Maksymalnie do 31 grudnia 2015 trzeba będzie zawrzeć umowę o konto, wykonać jedną płatność kartą oraz założyć lokatę powitalną na kwotę min 1 000 zł.

Lokata powitalna to typowa lokata na start dla nowych klientów: ma wysokie oprocentowanie - 4% w skali roku, niską maksymalną kwotę bo 10 000 zł, krótki okres bo tylko 2 m-ce i można ją założyć przez 30 dni od otwarcia konta.

O przyznaniu premii 55 zł Comperia powiadomi nas mailowo do 21 stycznia 2016 r., wypłata premii nastąpi do końca stycznia 2016 r na konto, które zostało założone w promocji.

Konkurs z nagrodami


Oprócz nagrody pieniężnej zostały przewidziane także nagrody rzeczowe. Osoby które najciekawiej odpowiedzą na pytanie "Jak Twoim zdaniem powinna wyglądać Wyższa Kultura Bankowości?” mogą dostać telefon lub smartwatch. Do wygrania są:
 • 4 telefony Samsung Galaxy S6
 • 55 zegarków Sony SV2
Odpowiedź nie może być dłuższa niż 1000 znaków i należy ją przesłać mailowo na adres konkurs@comperiabonus.pl.

Konto Internetowe Alior Bank


Jak wspominałam jest to aktualnie jedno z ciekawszych rachunków na rynku. Standardowe opłaty wynoszą:
 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Euronet i Planet Cash
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe w PLN
 • 0 zł za przelewy europejskie
 • 0 zł za wydanie karty debetowej (w tym NFC)
 • 0 zł za korzystanie z karty - bez warunków do końca 2015 r. (od 2016 r. wystarczy 100 zł transakcji bezgotówkowych miesięcznie, w przeciwnym wypadku opłata 4 zł/m-c)
Osoby które wezmą udział w tej promocji będą zwolnione z opłaty za kartę do końca lutego 2016 r.
Dla osób, które będą chciały konto trzymać dłużej, limit obrotu kartą 100 zł też nie wydaje się trudny do zrobienia. Moim zdaniem fajną cechą są też bezpłatne wypłaty z bankomatów za granicą (przy większości tanich kont opłata za taką czynność wynosić ok 10 zł albo jakiś % wypłacanej kwoty). Warto więc konto zostawić jeśli planujemy np wypad na ferie w cieple kraje lub narty w Alpach.

Regulamin promocji

2 komentarze:

 1. A propos promocyjnych premii za zakładanie konta - można też dostać 100 zł za założenie konta w WBK (o ile się tam nie ma konta od 31-08-2015). Strona promocji: godnepolecenia.zpremia.pl -> konto jest z kartą bezpłatną + również oprocentowane 4% do 4tys. Wisienka ciągle informuje o jakiś promocjach na WBK (darmowe bilety czy parkomaty) to może w końcu trzeba założyć tam konto ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie a analiza tutaj: lepsze warunki ma WBK dajac 100 zl

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...