czwartek, 19 listopada 2015

Raiffeisen Polbank: 100 dni darmowej dostawy

1 grudnia organizowany jest Dzień Darmowej Dostawy. Sklepy biorące udział w tej akcji, realizują zamówienia internetowe bez pobierania opłaty za przesyłkę (czasem wymagana jest minimalna kwota zakupu). Raiffeisen Polbank w swojej najnowszej promocji proponuje aż 100 dni darmowej dostawy.

Sporo z Was zakładało konto w Raiffeisen Polbank przy okazji rożnych promocji (np kasa za założenia konta, wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym). Jeśli nadal macie aktywne karty do konta lub korzystacie z karty kredytowej wydanej przez ten bank, będziecie mogli skorzystać z refinansowania kosztów dostarczenia Waszych zakupów internetowych.

Zasady promocji


  • Zrób zakupy w sklepie internetowym na kowtę min 100 zł (jednorazowo)
  • Zapłać za zakupy kartą do konta osobistego lub kartą kredytową wydaną przez Raiffeisen Polbank
  • Zarejestruj transakcję na stronie banku (potrzebny będzie skan/zrzut ekranu/zdjęcie z rachunku/faktury/podsumowania transakcji z widoczną kwotą opłaty za przesyłkę)
  • Zwrot nastąpi na rachunek osobisty lub rachunek karty kredytowej w ciągu 30 dni roboczych od dnia zarejestrowania transakcji
  • Z promocji można korzystać wielokrotnie, maksymalna łączna kwota zwrotów na jedną osobę to 50 zł
Promocja obowiązuje od 5 listopada 2015 do 12 lutego 2016 lub do wyczerpania puli nagród (100 000 zł). Bank poinformuje na swojej stronie o zakończeniu akcji i uniemożliwi dalsze rejestrowanie transakcji.

Ważne ograniczenie - zakupy muszą być dokonane w PLN więc odpadają sklepy zagraniczne.

Regulamin promocji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...