poniedziałek, 30 listopada 2015

CitiBank: Karta z iPadem lub tabletem Lenovo

Dawno nie pisałam o promocji kart Citi Banku (co nie znaczy że ich ostatnio nie było). W ramach standardowej promocji dostępnej na stronie banku można dostać do karty tablet Lenovo Tab 2 A7-30 lub telefon Samsung Galaxy J1. Bank od kilku dni ma alternatywną promocję, gdzie rozdaje znacznie lepsze tablety: Lenovo Yoga Tab 3 8” oraz iPad mini 2.


Kto może skorzystać z promocji


Znów promocja skierowana jest do nowych klientów czyli osób, która od 1 stycznia 2013 nie posiadały w Citibank żadnej głównej karty kredytowej (i nie są w trakcie rozpatrywania wniosku o kartę).

Ponadto trzeba mieć dochody akceptowane przez bank (będziemy musieli przestawić dokumenty potwierdzające uzyskiwane dochody)

Podstawowe wymagania: wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.
To są oczywiście tzw warunki brzegowe, bank będzie badał naszą historię kredytową oraz zdolność kredytową.

Jeśli te warunki spełniamy, możemy starać się o wydanie karty kredytowej Citi Banku. Promocja dostępna jest w serwisie Groupon i tam należy kupić za 5 zł bon uprawniający do skorzystania z tej oferty. Zakupu można dokonać do 9 grudnia 2015 r lub do wyczerpania limitu 2000 kuponów (teraz jest mniej niż 100). Następnie do 15 grudnia trzeba wypełnić internetowy formularz kontaktowy na stronie banku.


Co zrobić żeby dostać nagrodę


Nagroda jest gwarantowana, ale będziemy musieli spełnić kilka dodatkowych  warunków.

Lenovo Yoga Tab 3 8” Wi-Fi:


Żeby dostać ten tablet, po otrzymaniu karty kredytowej będziemy musieli spełnić łacznie następujące warunki:
a) przez 3 kolejne miesiące wydać bezgotówkowo kartą kredytową po min 2000 zł (pierwszym mieisacem jest miesiąc nastepujacy po miesiącu w którym została przyznana karta)
b) zalogować się min 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej, w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez bank umowy o kartę.
c) w dniu przyznania nagrody trzeba nadal posiadać kartę.


Transakcje kwalifikowane przez Bank Handlowy (Citibank) muszą spełniać warunki:
a) będą transakcjami bezgotówkowym i w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
b) nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku

iPad mini 2 Wi–Fi 16 GB


Jeśli chcemy dostać iPada oprócz spełniania warunków jak dla Lenovo konieczne będzie spełnienie jeszcze dwóch warunków:
a) w trakcie wnioskowania o kartę trzeba otworzyć konto osobiste Citi Priority lub CitiKonto jako główny posiadacz
b) spłacać kartę bezpośrednio z tego konta przez kolejne 3 miesiące.


Podstawowe opłaty


Składając wniosek o kartę kredytową, trzeba pamiętać o kosztach - miesięczna opłata za możliwość korzystania z karty wynosi 18 zł. Tej opłaty można uniknąć jeśli w miesiącu wydamy min 4000 zł.  Ponadto Citi Bank jakiś czas temu wprowadził "Opłatę za możliwość korzystania przez Klienta z Serwisu bankowości telefonicznej CitiPhone" wynosi ona 6 zł miesięcznie ale z tej usługi można zrezygnować.

Konto Citi Priority prowadzone jest bezpłatnie jeśli spełnimy jeden z warunków:
  • zapewnimy średnie miesięczne saldo środków poziomie wysokości min. 30 000 zł miesięcznie (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach)
  • będziemy zasilać konto osobiste wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości min. 5000 zł miesięcznie i posiadać min. jeden wybrany produkt kredytowy (karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny).
w przeciwnym razie bank pobierze opłatę za prowadzenie konta w wysokości 25 zł miesięcznie.

Osoby które zdecydują się na CitiKonto zapłacą za prowadzenie rachunku 12 zł miesięcznie, chyba że zapewnią wpływy w wysokości min 3500 zł miesięcznie - wtedy opłata zostanie zmniejszona do 6 zł miesięcznie.

Czy warto? Jeśli wiemy, że wydanie kartą 2 k miesięcznie nie stanowi problemu to  jest to całkiem dobra okazja na sprawienie sobie takiego urządzenia, tym bardziej że nikt nie twierdzi, że kartę musimy mieć trzymać do końca życia ;)

Skorzystaj z promocji >>
Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...