poniedziałek, 23 listopada 2015

BGŻ Optima: Lokata 3,2% + 50 zł premii

[NIEAKTUALNE] Ruszyła bardzo fajna promocja lokaty z BGŻ Optima. Osoby które zdecydują się na założenie Lokaty Bezkarnej dostaną 50 zł bonusu. Warunki do spełnienia są banalnie proste o ile tylko ostatnio nie byliśmy klientami tego banku.Zasady promocji


Promocja skierowana jest do osób które nie były stroną umowy ramowej BGŻ Optima od dnia 20 listopada 2014 do dnia wnioskowania o promocyjną lokatę. Żeby móc skorzystać z promocji, należy złożyć wniosek poprzez dedykowaną stronę promocji. Wniosek możemy złożyć do 17 grudnia 2015 r. Promocja zakończy się wcześniej, jeśli przed tym czasem zostanie osiągnięty limit 1000 uczestników.

22 grudnia zostaną rozesłane maile z prośba o uzupełnienie danych niezbędnych do wypłaty premii.
Żeby otrzymać premię lokata musi być utrzymana minimum do 5 lutego 2016 r, ale warto trzymać lokatę do końca bo oprocentowanie jak na dzisiejsze warunki jest wysokie. Premia zostanie wypłacona na konto do 15 lutego 2016 r.

Najważniejsze cechy Lokaty Bezkarnej

 

  • możliwość zerwania lokaty przed jej końcem bez utraty naliczonych odsetek
  • stałe oprocentowanie 3,2% w skali roku;
  • 3-miesięczny okres lokaty;
  • min. kwota lokaty – 1 000 zł, 
  • maks. kwota lokaty – 100 000 zł;
Lokata Bezkarna jest typową lokatą na start. Można założyć ją tylko raz. Wnioskując o założenie lokaty, wnioskujemy jednocześnie o konto oszczędnościowe. Moim zdaniem jest to jedno z najlepszych kont na rynku. Mam i polecam :)
Konto oszczędnościowe w BGŻ Optima jest bezpłatne i dobrze oprocentowane. W miesiacu można bezpłatnie dokonywać dowolnej liczby przelewów na zdefiniowane konto. Pakiet konto + lokata zakładamy online, umowę "podpisujemy" smsem (wpisujemy  kod autoryzacyjny), swoją tożsamość natomiast potwierdzamy dokonując przelewu z innego banku.

Załóż lokatę Bezkarną i odbierz 50 zł premii >>

Regulamin promocji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...