wtorek, 19 maja 2015

SKEF: Konkurs "Wakacje za 5 groszy"

Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej (SKEF) organizuje konkurs w którego celem jest propagowanie wiedzy dotyczącej zarządzania finansami osobistymi w zakresie wydatków na cele związane z wypoczynkiem.

Trzy osoby, które przedstawią najciekawsze propozycje spędzenia tanich wakacji dostaną nagrody.Zasady konkursu


Konkurs skierowany jest do osób fizycznych, pełnoletnich, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałych na terytorium Rzeczypospolitej Polski. Ponadto trzeba posiadać status członka Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej (SKEF) i Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej (SKOK). Część z Was już jest członkami SKOKów bo korzystacie np z lokat, być może jesteście już także członkami SKEF (jeśli nie, to możecie przystąpić - roczna składka kosztuje 4 zł).

Jeśli spełniacie te wymogi to do 15 czerwca 2015 r możecie wysłać Waszą propozycję spędzenia tanich wakacji. Zgłoszenie można wysłać na jeden z trzech sposobów:
W zgłoszeniu ma być zawarty szczegółowy opis propozycji spędzenia tanich wakacji. Opis powinien zawierać: trasę podróży, czas trwania podróży, miejsca warte polecenia, łączny koszt podróży oraz fotografie z wakacji. "Objętość tekstu nie powinna przekraczać od 2500 do 3000 znaków." (Nie jestem pewna co autor miał na myśli, być może chodziło o to że tekst ma mieć od 2500 do 3000 znaków).

Ważna sprawa przy wysyłaniu zgłoszenia:"Uczestnik oświadcza, że opis wraz z fotografiami, o którym mowa w § 3 ust. 1 pkt e, nie narusza praw autorskich w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83, ze zm.) oraz dóbr osobistych chronionych prawem cywilnym. Uczestnik oświadcza również, że opis spędzenia tanich wakacji, o którym mowa w § 3 ust. 1 pkt e, nie zawiera danych i informacji, które zostały uzyskane w sposób niedozwolony"

Nagrody


Z nadesłanych zgłoszeń, komisja wybierze 3 "najciekawsze relacje, przy uwzględnieniu formy przekazu, kosztów wypoczynku, oraz atrakcyjności przedstawionej propozycji pod względem ekonomicznym oraz turystycznym". Zwycięzcy dostaną nagrody:

  • I miejsce: ,Aparat cyfrowy Nikon Coolpix L830 o wartości 750,00 złotych brutto,
  • II miejsce: Walizka na kółkach 28 firmy Wittchen o wartości 300,00 złotych brutto,
  • III miejsce: śpiwór Hannah Biker X1 195 cm o wartości 150,00 złotych brutto.
Zwycięzcy zostaną powiadomieni o przyznaniu nagród poprzez ogłoszenie wyników na stronie internetowej SKEF do dnia 30.06.2015 roku.

Regulamin konkursu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...