poniedziałek, 4 maja 2015

Aviva: Gwarancja zysku 4,4%

Oprocentowanie leci w dół. Spaki widać we wszystkich bankach ale także na polisolokatach. Aviva właśnie zmieniła ofertę polis na życie i dożycie. Spadek jest duży bo aż o 1 p.p. (było 5,4% teraz już 4,4%). Jednak na tle lokat bankowych, oferta nadal wybija się.
Kto jeszcze nie skorzystał, a ma akurat wolne środki, może rozważyć taką formę inwestycji

Gwarancja zysku jak na lokacie


Ubezpieczenie inwestycyjne "Gwarancja zysku" jest typowym produktem na przyciągnięcie klienta do klienta do oddziału: wysoki zysk, organicznie kwoty, dostępność w oddziale. Przede wszystkim nie jest to lokata a ubezpieczenie - polisa na życie i dożycie. Jednak od początku wiemy jaki będzie zysk z tej inwestycji - aktualnie 4,4% w skali roku.

Centrum Finansowe Aviva nie ma jeszcze wielu oddziałów, że aktualnie placówki znajdują się 9 miastach: Gdańsk, Gdynia, Katowice, Łódź, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław.

Parametry produktu

 

 • forma polisy ubezpieczeniowej na życie i dożycie
 • zysk 4,4% w skali roku
 • okres inwestycji - 2  miesiące
 • minimalna kwota -  2 000 zł
 • maksymalna kwota lokaty - 20 000 zł 
 • bez dodatkowych produktów

Od kilku miesięcy, zyski z polisolokat także objęte są podatkiem Belki. Oznacza to, że inwestując 20 000 zł po odprowadzeniu podatku będziemy mieli ok 119 zł zysku, więc dla osób szukających alternatywnych ale nie wysoce ryzykownych inwestycji, może być to ciekawa oferta.

Podobny produkt ma w ofercie Expander - tam zysk będzie mniejszy, ale możemy zainwestować wyższą kwotę.

Skontaktuj się z doradcą Aviva >>

2 komentarze:

 1. Uwaga. Polisolokaty nie są objęte Państwowym Funduszem Gwarancyjnym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie są Bankowym Funduszem Gwarancyjnym bo to nie bank a ubezpieczyciel, ale ubezpieczalnie mają swój fundusz - tylko nie ma gwarancji 100% a bodajże 50%

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...