środa, 15 czerwca 2016

Szybka Moneta: Bezpłatna pożyczka + bon do Carrefour

Był czas, kiedy firmy oferujące szybkie pożyczki potrafiły dać premię nawet 100 zł. Rynek szybkich pożyczek się zmienia, wiele firm udziela pierwszej pożyczki na dość wysoką kwotę bez opłat za udzielenia/prowizji/oprocentowania ale trudno wziąć pożyczkę za darmo i jeszcze na tym zyskać.
Dlatego zareagowałam sporym zdziwieniem gdy natrafiłam na baner Szybkiej Monety z informacją, że rozdaje bony 25 zł na zakupy.

Zasady promocji


Promocja skierowana jest do osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z oferty Szybkiej Monety. Żeby dostać bon należy od 10 czerwca do odwołania dokonać rejestracji na stronie szybka-moneya.pl wpisując kod promocji 116-0601. Należy również uzyskać pozytywną decyzję kredytową a pożyczka musi zostać nam wypłacona. Bon o wartości 25 zł do wykorzystania w sklepach stacjonarnych Carrefour zostanie przesłany pocztą w ciągu 14 dni od wypłacenia pożyczki.

Bezpłatnie maksymalnie możemy pożyczyć do 1200 zł na 15 dni. Warto pamiętać, że tylko pierwsza pożyczka udzielona jest bezpłatnie a w przypadku opóźnienia w spłacie musimy się liczyć z wysokimi opłatami. Kolejne pożyczki też nie należą do najtańszych ;)

Regulamin promocji

1 komentarz:

  1. Ciekawa oferta, ale na internecie można znaleźć wiele innych i bardziej dopasowanych do osobistych potrzeb klienta.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...