środa, 1 czerwca 2016

Citi Bank: Karta z voucherem 400 zł

Dziś wystartowała kolejna edycja promocji kart kredytowych Banku Handlowego (Citibanku) w lekko odmienionej wersji. Tym razem bank nie będzie dawał konkretnego urządzenia jak to zwykle bywało (tablet, telefon, telewizor) ale dostaniemy voucher na 400 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Morele.net i sami będziemy mogli zdecydować na jaki sprzęt go wydamy.

Kto może skorzystać z promocji


Promocja skierowana jest do nowych klientów czyli osób, która od 1 stycznia 2014r w Citibank żadnej głównej karty kredytowej (i nie są w trakcie rozpatrywania wniosku o kartę).

Ponadto trzeba mieć dochody akceptowane przez bank (będziemy musieli przestawić dokumenty potwierdzające uzyskiwane dochody)

Podstawowe wymagania: wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.
To są oczywiście tzw warunki brzegowe, bank będzie badał naszą historię kredytową oraz zdolność kredytową.


Co zrobić żeby dostać nagrodę


Przede wszystkim należy wysłać wniosek z prośbą o kontakt w sprawie karty. Należy to zrobić do 31 sierpnia 2016 r korzystając dedykowanej strony promocji.  Podczas rozmowy z konsultantem trzeba wnioskować o jedną z katy: Citibank World MasterCard, Citibank PremierMiles lub Citi Simplicity a następnie tę kartę dostać. Nagroda jest gwarantowana, ale będziemy musieli spełnić dodatkowe (banalne) warunki:

 • minimum 1 raz zalogować się serwisie bankowości Citibank Online w kolejnym miesiącu od daty podpisania przez bank umowy o kartę (możemy zalogować się przez stronę banku lub przez aplikację mobilną)
 • dokonywać minimum jedną transakcję kartą miesięcznie przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy. Jeśli zapomnimy o dokonaniu takiej transakcji, będziemy musieli zapłacić bankowi karę umowną 200 zł (dalej byśmy byli 200 zł do przodu ale jednak przykro być ukaranym...). Nie ma określonej wysokości transakcji, więc w każdym miesiącu możemy wydać tylko dosłownie złotówkę (albo i mniej, jeśli znajdziemy miejsce gdzie taka transakcja przejdzie
Voucher zostanie przesłany elektronicznie przez system bankowości internetowej w drugim tygodniu miesiąca, następującym po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki promocji.

Można dostać tylko jeden voucher. Żeby go zrealizować potrzebne będzie złożenie zamówienia w sklepie Morele.net  na min 400,01 zł. W jednej transakcji możemy kupić wiele towarów, ale niestety nie możemy podzielić vouchera na kilka osobnych zamówień. Voucher będzie ważny do 30 listopada 2016 r.

Podstawowe opłaty  -  karta Simplicity


Do wyboru mamy karty Citibank World MasterCard, Citibank PremierMiles lub Citi Simplicity. Najrozsądniej jest wybrać tę ostatnią - bo Bank Handlowy w tym przypadku nie pobiera opłaty za prowadzenie tej karty. W cenniku banku jest dość dziwna opłata "Opłatę za możliwość korzystania przez Klienta z Serwisu bankowości telefonicznej CitiPhone" wynosi ona 6 zł miesięcznie ale z tej usługi można zrezygnować.


Złóż wniosek o kartę z Voucherem do Morele.net >>
Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

2 komentarze:

 1. Nie bardzo rozumiem warunki:
  " minimum jedną transakcję kartą miesięcznie przez okres 12 miesięcy "
  "Voucher będzie ważny do 30 listopada 2016 r."
  Czyli warunki spełnie najwcześniej za rok i dostane voucher ważny do listopada ubiegłego roku?;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no tak, jest tu pewne uogólnienie :) voucher oczywiście dostaniemy w kolejnym miesiącu po tym jak min 1 x dokonamy transakcji kartą o zalogujemy się do bankowości
   Brak transakcji w jednym z 12 miesięcy skutkuje kartą 200 zł

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...