czwartek, 16 czerwca 2016

Getin Bank: e-Lokata 2,7%

Miła zmiana w ofercie Getin Banku - lekko wzrosło oprocentowanie e-Lokaty na Nowe Środki. W najnowszej VII edycji oprocentowanie wynosi 2,7% w skali roku.


e-Lokata na Nowe Środki


Lokata zakładana jest na 4 miesiące i żeby ją założyć nie jest potrzebne konto osobiste w Getin Banku. Jest pewna wada oferty, to oferta tylko na nowe środki, czyli nadwyżkę powyżej salda środków złotowych w Getin Noble Banku SA  na 31.03.2016 r (pomniejszoną o lokaty na nowe środki zakładane w edycjach IV-VII). Nowi klienci Getin Banku mają łatwiej, bo wszystkie środki będą nowe. Dotychczasowi klienci powinni zalogować się do bankowości elektronicznej. Podczas składania wniosku o e-Lokatę na Nowe Środki - VII edycja pojawi się informacja o tym czy mamy nadwyżkę ponad stan na ten dzień, czy też nieU mnie wszystko co bym teraz wpłaciła traktowane byłoby jako nowe środki.

Minimalna kwota na jaką można założyć lokatę to 500 zł, nie ma ograniczeń w maksymalnej kwocie lokaty ani w liczbie zakładanych lokat. Dla własnego bezpieczeństwa warto trzymać w danym banku nie więcej niż maksymalną kwotę gwarantowaną przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny (równowartość 100 000 euro).
Wnioski o lokatę można  składać do 30 czerwca 2016 r.

Załóż e-Lokatę na nowe środki >>
Karta Produktu

2 komentarze:

  1. Ciężko w dzisiejszych czasach znaleźć dobrze oprocentowaną lokatę. Dzisiaj promuję się lokaty z zyskiem 2,7-3,00% a kiedyś bank promowały nawet lokaty 6%-owe. Wszystko przez obniżenie stóp procentowych, choć nie powiem że nie byłbym z tego zadowolony..

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Czasy kiedy lokaty były 6 procentowe bezpowrotnie minęły teraz to się możemy zadowolić jedynie lokatami na 2%.

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...