środa, 22 czerwca 2016

ING Bank Śląski: 100 zł premii do konta

Po dłuższej przerwie ING Bank Śląski wznawia promocję Konta Direct oraz Komfort i znów daje 100 zł osobom, które założą konto i będą z niego aktywnie korzystać. Warunki promocji nie są trudne do spełnienia, mamy kilka miesięcy na wydanie kartą łącznie 1000 zł. Oznacza to moneyback na poziomie 10% czyli całkiem nieźle :)

 

100 zł dla nowych i powracających


Promocja skierowana jest do osób które od 1 stycznia 2015 r do 6 czerwca 2016 r nie były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w ING Banku Śląskim (konta Direct, Klasyczne, Student, Komfort, Premium)

Osoby które już są klientami ING (bo mają tam inny produkt niż ROR) oraz mają dostęp do bankowości ING BankOnLine, powinny złożyć wniosek o konto przez bankowość internetową a następnie zarejestrować swój udział w promocji wypełniając specjalny formularz (formularz można wypełnić do 31.12.2016 r).

Pozostałe osoby powinny wypełnić wniosek internetowy na stronie banku.

Na złożenie wniosku o konto mamy czas do 31 sierpnia 2016 r, do tego dnia musimy również zawrzeć umowę o konto osobiste wraz z kartą do konta, Otwarte Konto Oszczędnościowe (tzw OKO) oraz dostęp do bankowości elektronicznej.


Stówka za wydanie tysiaka


Kolejnym warunkiem do wypłaty premii jest wykonanie transakcji bezgotówkowych w PLN kartą do konta lub przez BLIK na kwotę min 1000 zł. Mamy na to czas do 31 grudnia 2016 r (transakcje do tego czasu muszą być zaksięgowane i rozliczone). Oczywiście można wydać tyle jednorazowo, ale nie jest to zbytnio opłacalne. Lepiej transakcje rozłożyć na kilka miesięcy,  dzięki temu będziemy unikać opłaty za kartę do konta.

ING Bank Śląski standardowo opłata za kartę do konta wynosi 7 zł miesięcznie. Żeby być zwolnionym z opłaty za kartę,  klienci posiadający Konto Direct będą musieli wydać min 300 zł. Ważna uwaga - w ING miesiąc trwa od 29 do 28 dnia kolejnego miesiąca.

Osobom, które spełnią warunki promocji, zostanie wypłacona premia 100 zł. Wypłata nastąpi do 31 stycznia 2017 r, przy czym pieniądze zostaną przelane na OKO. W tym dniu należy mieć aktywne konto, konto oszczędnościowe oraz kartę do konta. Jeśli później z jakiegoś względu uznamy, że konto nie jest już nam potrzebne, będziemy mogli konto zamknąć.

Ile kosztuje Konto Direct


Co prawda w promocji możemy założyć też konto Komfort, ale Konto Direct jest tańsze...

 • 0 zł miesięcznie za prowadzenie konta
 • 0 zł za przelewy w PLN Elixir zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej
 • 0 zł za smsKody służące do autoryzacji zlecanych transakcji (BZ WBK przypomniał że ta usługo może być płatna)
 • 0 zł miesięcznie za kartę gdy wykonamy płatności kartą na łączną sumę min. 300 zł, w przeciwnym wypadku 7 zł
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash. W innych bankomatach w Polsce:
  • 0zł za pierwszą wypłatę w miesiącu 
  • 2,50 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu

Otwarte Konto Oszczędnościowe


ING Bank Śląski od długiego czasu prowadzi kampanię, w której podkreśla że waro jest oszczędzać.
Wybór konta OKO w ING moim zdaniem nie jest optymalny, bo moim zdaniem lepsze jest konto BGŻ Optima, ale warunki promocji zmuszają nas do posiadania takiego rachunku.

Przez pierwsze 4 miesiące od założenia, środki do 100 000 zł na OKO objęte są oprocentowaniem 2% w skali roku. Prowadzenie konta oszczędnościowego jest bezpłatne, bezpłatna jest też pierwsza w miesiącu wypłata/przelew środków z OKO (i w tym przypadku miesiąc zaczyna się 29-go dnia).

Załóż konto Direct >>

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

1 komentarz:

 1. Bardzo fajna oferta, wydaje mi się, że tego rodzaju rzeczy będą co jakiś czas ponawiane, ponieważ nie da się ukryć, że świetnie przyciągają klientów, a teraz walka o nich jest coraz bardziej zacięta.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...