piątek, 1 lipca 2016

Credit Agricole: Lokata piłkarska 1/4 finału

Kolejna szansa na dobra lokatę od Credit Agricole. Znów do założenia lokaty niezbędne będzie skorzystanie z bankowości mobilnej bo lokatę można założyć wyłącznie przez aplikację. Miłe jest to, że z promocji nie są wykluczone osoby które zarejestrowały się do wcześniejszych edycji Lokat Piłkarskich.

Zasady promocji


Oferta skierowana jest do osób które mają już konto w CA lub które zdecydują się założyć konto. Żeby skorzystać z promocji należy 3 lipca zarejestrować się w promocji a lokatę będzie można założyć do 10 lipca 2016r. Co ważne, lokatę można założyć wyłącznie przez aplikację CA 24 Mobile.
Zakładamy standardową 90-dniową lokatę terminową (stopa stała), a oprocentowanie na naszej lokacie zostanie podwyższone w ciągu 5 dni roboczych (u mnie zmienione kolejnego dnia).

Parametry Lokaty Piłkarskiej 1/4 finału

 • oprocentowanie stałe - 3,5%
 • okres trwania lokaty - 90 dni
 • kapitalizacja na koniec okresu lokaty
 • minimalna kwota lokaty -  1 000 zł
 • maksymalna kwota lokaty - 10 000 zł 
 • tylko jedna lokata na klienta
 • konieczne posiadanie ROR w Credit Agricole
Regulamin promocji

6 komentarzy:

 1. aplikacja jest bardzo ładna, promocyjne lokaty pewnie zachęcą parę osób do zainstalowania aplikacji

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, sam jestem ciekawy, jak to działa. Oprocentowanie podobne jak podczas brania samochodu w leasingu. Jestem ciekawy jak to działa w praktyce, tzn. jakie są kruczki, a może wszystko jest ok?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta lokata byłaby ciekawa, gdyby nie fakt, że można wpłacić maksymalnie 10 000 zł na nią, co oznacza, że przyrost pieniędzy jest stosunkowo niewielki i nie warto nawet ich wrzucać na tą lokatę: inwestując na giełdzie zarobimy znacznie więcej przez te 90 dni.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wydaje mi się, że warto przeglądać jak najlepsze oferty kredytów. To jest sprawa poważna, także ignorowanie jej nie jest najlepszym pomysłem, można zaoszczędzić naprawdę dużo pieniędzy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zamiast mrozić pieniądze na lokacie wolę zdecydowanie bardziej promocje, dzięki którym oszczędzę więcej kasy niż zdobędę na procentach lokatowych.

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda, że coraz rzadziej pojawiają się takie okazje. Banki się okropnie wycwaniły i robią wszystko, by mieć jak najwięcej lokat o jak najniższych procentach.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...