środa, 6 lipca 2016

Citi Bank: Karta z voucherem 400 zł

Kolejna edycja promocji kart kredytowych Banku Handlowego (Citibanku). Widocznie dodawanie voucherów do karty sprawdziło się, bo znów promocja prowadzona jest w tej właśnie formie.
 Tym razem możemy dostać bon do nexterio.pl (sklep specjalizuje się w szeroko pojętych artykułach do domu).

Kto może skorzystać z promocji


Promocja skierowana jest do nowych klientów czyli osób, która od 1 stycznia 2014r w Citibank żadnej głównej karty kredytowej (i nie są w trakcie rozpatrywania wniosku o kartę).

Ponadto trzeba mieć dochody akceptowane przez bank (będziemy musieli przestawić dokumenty potwierdzające uzyskiwane dochody)

Podstawowe wymagania: wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.
To są oczywiście tzw warunki brzegowe, bank będzie badał naszą historię kredytową oraz zdolność kredytową.


Co zrobić żeby dostać nagrodę


Przede wszystkim należy wysłać wniosek z prośbą o kontakt w sprawie karty. Należy to zrobić do 30 września 2016 r korzystając dedykowanej strony promocji.  Podczas rozmowy z konsultantem trzeba wnioskować o jedną z katy: Citibank World MasterCard, Citibank PremierMiles lub Citi Simplicity a następnie tę kartę dostać. Nagroda jest gwarantowana, ale będziemy musieli spełnić dodatkowe (banalne) warunki:

 • minimum 1 raz zalogować się serwisie bankowości Citibank Online w kolejnym miesiącu od daty podpisania przez bank umowy o kartę (możemy zalogować się przez stronę banku lub przez aplikację mobilną)
 • dokonywać minimum jedną transakcję kartą miesięcznie przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy. Jeśli zapomnimy o dokonaniu takiej transakcji, będziemy musieli zapłacić bankowi karę umowną 200 zł (dalej byśmy byli 200 zł do przodu ale jednak przykro być ukaranym...). Nie ma określonej wysokości transakcji, więc w każdym miesiącu możemy wydać tylko dosłownie złotówkę (albo i mniej, jeśli znajdziemy miejsce gdzie taka transakcja przejdzie
Voucher zostanie przesłany elektronicznie przez system bankowości internetowej.

Można dostać tylko jeden voucher. Żeby go zrealizować potrzebne będzie złożenie zamówienia w sklepie nexterio.pl  na min 401,00 zł. W jednej transakcji możemy kupić wiele towarów, ale niestety nie możemy podzielić vouchera na kilka osobnych zamówień. Voucher będzie ważny do 30 listopada 2016 r.

Podstawowe opłaty  -  karta Simplicity


Do wyboru mamy karty Citibank World MasterCard, Citibank PremierMiles lub Citi Simplicity. Najrozsądniej jest wybrać tę ostatnią - bo Bank Handlowy w tym przypadku nie pobiera opłaty za prowadzenie tej karty. W cenniku banku jest dość dziwna opłata "Opłatę za możliwość korzystania przez Klienta z Serwisu bankowości telefonicznej CitiPhone" wynosi ona 6 zł miesięcznie ale z tej usługi można zrezygnować.


Złóż wniosek o kartę z Voucherem >>
Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

5 komentarzy:

 1. Ja kiedyś dostałem kartę z voucherem na dowolny telefon do 600 złotych :) Ale wybrałem Lumię, więc w sumie to tak, jakbym dopłacił do tego interesu. Bez androida to była tragedia...

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna sprawa, każdy voucher pozwala zaoszczędzić troszkę pieniędzy. Nie jest też głupim podarować komuś taki jako prezent, kiedy nie mamy pomysłu. Dzięki temu możemy komuś zasugerować zakup czegoś, czego normalnie by nie kupił :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Skorzystałem z tej oferty i jestem bardzo zadowolony. Dzięki temu voucherowi kupiłem rodzince kilka prezentów świątecznych - zawsze te 400 zł do przodu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super sprawa, wystarczy lekko dołożyć do interesu i mamy porządną kosiareczkę. Szkoda tylko, że teraz takich ofert nie mają.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem ciekawy, czy z tego też trzeba się rozliczać, w końcu ludzie są dziwni. Swoją drogą świetna sprawa, bo naprawdę można zaoszczędzić/wygrać fajne rzeczy, a przecież nakład nie jest duży :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...