wtorek, 19 lipca 2016

Citi Bank: Karta z Voucherem do Empik

Banku Handlowy (Citibank) jest ostatnio bardzo aktywny w promowaniu swoich kart. Powoli chyba odchodzi od dodawania konkretnych gadżetów. Ostatnio stawiają na dodawanie voucherów: do sklepu Morele.net, nexterio.pl, na przejazdy iTaxi a teraz do sklepu empik.com

Kto może skorzystać z promocji


Promocja skierowana jest do nowych klientów czyli osób, która od 1 stycznia 2014r w Citibank żadnej głównej karty kredytowej (i nie są w trakcie rozpatrywania wniosku o kartę).

Ponadto trzeba mieć dochody akceptowane przez bank (będziemy musieli przestawić dokumenty potwierdzające uzyskiwane dochody)

Podstawowe wymagania: wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.
To są oczywiście tzw warunki brzegowe, bank będzie badał naszą historię kredytową oraz zdolność kredytową.


Co zrobić żeby dostać nagrodę


Przede wszystkim należy wysłać wniosek z prośbą o kontakt w sprawie karty. Należy to zrobić do 30 września 2016 r korzystając dedykowanej strony promocji.  Podczas rozmowy z konsultantem trzeba wnioskować o jedną z katy: Citibank World MasterCard, Citibank PremierMiles lub Citi Simplicity a następnie tę kartę dostać. Nagroda jest gwarantowana, ale będziemy musieli spełnić dodatkowe (banalne) warunki:

 • minimum 1 raz zalogować się serwisie bankowości Citibank Online w kolejnym miesiącu od daty podpisania przez bank umowy o kartę (możemy zalogować się przez stronę banku lub przez aplikację mobilną)
 • dokonywać minimum jedną transakcję kartą miesięcznie przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy. Jeśli zapomnimy o dokonaniu takiej transakcji, będziemy musieli zapłacić bankowi karę umowną 200 zł (dalej byśmy byli 200 zł do przodu ale jednak przykro być ukaranym...). Nie ma określonej wysokości transakcji, więc w każdym miesiącu możemy wydać tylko dosłownie złotówkę (albo i mniej, jeśli znajdziemy miejsce gdzie taka transakcja przejdzie
Voucher zostanie przesłany elektronicznie przez system bankowości internetowej.

Można dostać tylko jeden voucher, będzie on przekazany jako e-karta prezentowa do sklepu empik.com. Zakupy możemy więc robić wiele razy, aż wykorzystamy całą kwotę. Voucher będzie ważny do 30.06.2017r.

Podstawowe opłaty  -  karta Simplicity


Do wyboru mamy karty Citibank World MasterCard, Citibank PremierMiles lub Citi Simplicity. Najrozsądniej jest wybrać tę ostatnią - bo Bank Handlowy w tym przypadku nie pobiera opłaty za prowadzenie tej karty. W cenniku banku jest dość dziwna opłata "Opłatę za możliwość korzystania przez Klienta z Serwisu bankowości telefonicznej CitiPhone" wynosi ona 6 zł miesięcznie ale z tej usługi można zrezygnować.


Złóż wniosek o kartę z Voucherem >>
Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

5 komentarzy:

 1. Bardzo pozytywna oferta, kiedy samemu potrzebowałem założyć konto bankowe, skierowałem się właśnie do Citibanku, bo i tak te wszystkie oferty bankowe są niemalże identyczne, a tutaj jeszcze kartę do Empiku dostałem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna sprawa, tylko szkoda, że takie oferty w tej chwili już nie obowiązują. Jeszcze do niedawna banki prześcigały się pomysłowością w przyciąganiu klientów, a teraz już nie muszą, bo praktycznie każdy musi posiadać konto.

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie promocje bankowe pomogły mi kupić wymarzone mieszkanie. Znalazłam wrocław mieszkania deweloper i jestem zachwycona przebiegiem transakcji.

  OdpowiedzUsuń
 4. wspaniała oferta. może powróci w 2018

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna oferta, bo Empik nie ma dużo promocji

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...