poniedziałek, 2 maja 2016

Getin Bank: e-Lokata 2,6%

Lekka modyfikacja w ofercie e-Lokaty na nowe środki. Oprocentowani i okres lokaty pozostaje bez zmian, zmienia się natomiast data od której środki traktowane są jako nowe.


e-Lokata na Nowe Środki


Lokata zakładana jest na 4 miesiące i żeby ją założyć nie jest potrzebne konto osobiste w Getin Banku. Jest pewna wada oferty, to oferta tylko na nowe środki, czyli nadwyżkę powyżej salda środków złotowych w Getin Noble Banku SA  na 29.02.2016 r. Nowi klienci Getin Banku mają łatwiej, bo wszystkie środki będą nowe. Dotychczasowi klienci powinni zalogować się do bankowości elektronicznej. Podczas składania wniosku o e-Lokatę na Nowe Środki - V edycja pojawi się informacja o tym czy mamy nadwyżkę ponad stan na ten dzień, czy też nie


U mnie wszystko co bym teraz wpłaciła traktowane byłoby jako nowe środki.

Minimalna kwota na jaką można założyć lokatę to 500 zł, nie ma ograniczeń w maksymalnej kwocie lokaty ani w liczbie zakładanych lokat. Dla własnego bezpieczeństwa warto trzymać w danym banku nie więcej niż maksymalną kwotę gwarantowaną przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny (równowartość 100 000 euro).

Załóż e-Lokatę na nowe środki >>
Karta Produktu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...