wtorek, 17 maja 2016

BGŻ Optima: Lokata 3,2% + 50 zł premii

Ruszyła kolejna edycja bardzo fajnej promocji lokaty z BGŻ Optima. Osoby które zdecydują się na założenie Lokaty Bezkarnej dostaną 50 zł bonusu. Warunki do spełnienia są banalnie proste o ile tylko ostatnio nie byliśmy klientami tego banku.Zasady promocji


Promocja skierowana jest do osób które nie były stroną umowy ramowej BGŻ Optima przez ostatnie 12 miesięcy. Żeby móc skorzystać z promocji, należy zarejestrować się na stronie promocji (można to zrobić do 9 czerwca 2016 r) oraz z tej strony złożyć wniosek o Lokatę Bezkarną wraz z kontem oszczędnościowym BGŻ Optima. Złożenie wniosku oraz opłacenie zasilenie lokaty musi nastąpić do 13 czerwca. Promocja zakończy się wcześniej, jeśli przed tym czasem zostanie osiągnięty limit 2000 uczestników. Z jednego profilu można złożyć tylko jeden wniosek o lokatę.

Dnia 19 lipca zostaną rozesłane maile z prośba o uzupełnienie danych niezbędnych do wypłaty premii. Na uzupełnienie danych mamy czas do 24 sierpnia 2016.
Żeby otrzymać premię lokata musi być utrzymana minimum do 1 sierpnia 2016 r, ale warto trzymać lokatę do końca bo oprocentowanie jak na dzisiejsze warunki jest wysokie. Premia zostanie wypłacona na konto do 30 sierpnia 2016 r.

Najważniejsze cechy Lokaty Bezkarnej

 

 • możliwość zerwania lokaty przed jej końcem bez utraty naliczonych odsetek
 • stałe oprocentowanie 3,2% w skali roku;
 • 3-miesięczny okres lokaty;
 • min. kwota lokaty – 1 000 zł, 
 • maks. kwota lokaty – 100 000 zł;
Wnioskując o założenie lokaty, wnioskujemy jednocześnie o konto oszczędnościowe. Moim zdaniem jest to jedno z najlepszych kont na rynku. Mam i polecam :)
Konto oszczędnościowe w BGŻ Optima jest bezpłatne i dobrze oprocentowane. W miesiacu można bezpłatnie dokonywać dowolnej liczby przelewów na jedno zdefiniowane konto.

Załóż lokatę Bezkarną i odbierz 50 zł premii >>

Regulamin promocji

2 komentarze:

 1. Bank Millennium chyba tez chce być tu opisany. :)właśnie ruszyła promocja na koncie oszczędnościowym na nowe środki - data od 15.05.2016, do 100tys. opr 2.70% dla konta 360 st. 2.5% dla innych kont. pozdrawiam, Greg

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na pewno opiszę :) jestem trochę do tyłu bo byłam na dłuższym urlopie (jak zwykle bez komputera)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...