poniedziałek, 14 marca 2016

Credit Agricole: Możesz mieć pensję jak prezydent

Credit Agricole zmodyfikowało promocję "Wygraj podwojenie pensji". Tym razem bank szczęściarze mogą wygrać premię w wysokości pensji Prezydenta RP czyli 14 098zł netto. Jeśli więc macie konto w CA warto zarejestrować się w promocji.

Zasady promocji


Promocja "Podwajamy wynagrodzenie - Lojalni zyskują" skierowana jest do osób które posiadają w Credit Agricole konto osobiste (lub założą takie konto). Na rachunek musi wpływać wynagrodzenie (pensja, emerytura, renta, zasiłek) w kwocie nie niższej niż 500 zł. Wynagrodzenie musi wpłynąć w okresie od 10 do 40 dnie poprzedzających datę losowania. Żeby wziąć udział w loterii trzeba będzie zarejestrować się do promocji - najłatwiej zrobić to przez stronę internetową banku. Z mniej standardowych zgód jest zgoda "na utrwalanie, powielanie i rozpowszechnianie mojego wizerunku w wykonanych zdjęciach czy materiale video dla celów informacyjnych, promocyjnych i reklamowych Banku, w szczególności w mediach społecznościowych, w Internecie i w prasie, bez ograniczeń czasowych ani terytorialnych."
Do loterii można się zgłaszać do 9 grudnia 2016 r, ale nie warto odkładać rejestracji na później - będziemy brać udział w mniejszej liczbie losowań.


Nagrody


W loterii przewidziano 187 nagród dnia w wysokości naszej pensji jaka wpłynęła konto ale nie więcej niż 10 000 zł (bank sponsoruje podatek od wygranej) oraz 10 nagród tygodnia w kwocie 14 098 zł (bank sponsoruje podatek od wygranej). Nagrody przelane zostaną na nasze konto w Credit Agricole.

100 zł za przeniesienie rachunku


Jeśli nie macie konta w Credit Agricole, a jakiegoś względu chcecie zmienić konto i mieć ROR właśnie w tym banku, to możecie dostać bonus 100 zł za przeniesienie rachunku. Aby dostać tę premię trzeba zawrzeć umowę o konto wraz kartą do konta i usługą bankowości elektronicznej. Niezbędne będzie także zapewnienie stałych wpływów w wysokości min 1500 zł, no i złożenie wniosku o przeniesienie rachunku z innego banku. Standardowo nie można wyrazić sprzeciwu wobec działań marketingowych banku. Trzeba będzie także wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną

Regulamin loterii
Regulamin 100 zł

2 komentarze:

  1. Muszą wpływać "środki pieniężne z tytułu wynagrodzenia za pracę, świadczeń emerytalnych lub rentowych oraz innych świadczeń i zasiłków".
    Moim zdaniem pojęcie "świadczenie" jest bardzo szerokie. W zasadzie każdy przelew z NIESWOJEGO rachunku jest świadczeniem.
    Myślicie że przelew od żony przejdzie? Myślicie że znaczenie może mieć, co wpiszemy w tytule przelewu?
    Jest jakiś sposób sprawdzenia, czy zakwalifikowaliśmy się do danego losowania?

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...