wtorek, 29 marca 2016

BOŚ Bank: EKOlokata SUPERprocentująca

Osoby, które często korzystają z promocji bankowych wiedzą, że nie jest łatwo znaleźć dobrą lokatę dla "starego klienta". Banki są w stanie zapłacić więcej ale po to by zyskać "nowy PESEL" w bazie. Jeśli mieliśmy już wszędzie lokaty na start sprawa się komplikuje, szczególnie jeśli z jakiegoś względu nie chcemy korzystać z usług Getin Banku i Idea Banku.

EKOlokata SUPERprocentująca


Od pewnego czasu, w ofercie BOŚ Banku jest całkiem przyzwoita lokata 6M. Co ważne, można ją założyć online i nie trzeba zakładać kolejnego konta osobistego. Szczególnie ciekawie wygląda oferta dla osób zakładających lokatę na nowe środki. Osoby które w BOŚ Banku mają konto lub takie konto założą dostaną lepsze warunki bo nawet 2,8% w skali roku, bez konta dostaniemy do 2,6% co i tak na tle konkurencji nie jest złe (dla porównania np IB płaci 2,65% na lokacie na 5 miesięcy).
Depozyt można założyć także w opcji lokaty nieodnawialnej.

Parametry EKOlokaty SUPERprocentująca

  • oprocentowanie stałe:
    • dla lokat otwieranych z nowych środków*: 2,8% dla posiadaczy ROR (2,6% dla pozostałych otwierających)
    • dla lokat otwieranych ze starych środków: 2,5% dla posiadaczy ROR (2,3% dla pozostałych otwierających),
  • okres trwania lokaty - 6 miesięcy
  • kapitalizacja na koniec okresu lokaty
  • minimalna kwota lokaty -  1 000 zł
  • maksymalna kwota lokaty - brak ograniczeń
  • możliwość założenia lokaty online
*Ustalana w momencie otwierania Lokaty nadwyżka środków ponad sumę środków zgromadzonych w Banku na dzień 31 grudnia 2015 r. na prowadzonych w złotych na rzecz osoby fizycznej wnioskującej o otwarcie Lokaty rachunkach: oszczędnościowo-rozliczeniowych, oszczędnościowych, terminowych lokat oszczędnościowych (w tym inwestycyjnych) pomniejszona o łączną kwotę terminowych lokat oszczędnościowych aktywnych na moment otwierania Lokaty i otwartych na oprocentowaniu promocyjnym dla Nowych środków w okresie pomiędzy 31 grudnia 2015 r. a dniem założenia Lokaty

Na opłacenie wniosku mamy 2 dni robocze.

Złóż wniosek o lokatę >>

Regulamin Produktu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...