czwartek, 10 marca 2016

Bank Millennium: Konto 360 stopni + 100 zł premi

Pojawiła się kolejna szansa na założenie konta Banki Millennium i zgarniecie premii. Warunki do spełniania są proste, konto można mieć bezpłatnie a osoby które szukają lokaty i konta z przyzwoitym % też będą zadowolone.

Zasady promocji


Promocja skierowana jest do nowych klientów, lub osób które wracają po przerwie, bo z promocji wykluczone są osoby które po 1 kwietnia 2015 posiadały jakikolwiek produkt w Banku Millennium.

Żeby założyć wniosek o promocyjne konto trzeba mięć lub założyć profil na stronie promocji (promocja organizowana przez portal Money.pl). Następnie do 31 marca 2016 r złożyć wniosek o konto z tej właśnie strony. Można złożyć wniosek o konto w wersji standard lub jeśli kwalifikujecie się wiekowo do wersji Konto 360 stopni Student (osoby w wieku od 18 do 26 lat).

Do 10 kwietnia 2016 r trzeba podpisać umowę o konto. Umowę można podpisać w oddziale lub korespondencyjnie przez kuriera. Jest też opcja "podpisania" umowy przelewem aktywacyjnym z własnego rachunku w innym banku. Jest to najszybsza forma, jednak czasem okazuje się problematyczna - zdarza się że przelew jest odrzucany bo zapomnieliśmy poinformować bank o zmianie np adresu... Tę formę polecam osobom które są pewne, że wszystkie dane będą się zgadzać.

Do 20 kwietnia 2016 r należy zalogować się na stronie promocji i uzupełnić nasze dane o numer założonego rachunku.

Do 30 kwietnia 2016 r wykonać min 5 transakcji kartą do konta w sklepach stacjonarnych (terminalach POS) lub przez BLIK. Transakcje muszą być na łączna kwotę min 360 zł, muszą być zaksięgowane na rachunku do końca miesiąca oraz nie mogą być transakcjami anulowanymi.
Do 31 maja 2016 r wykonać min 5 transakcji kartą do konta w sklepach stacjonarnych (terminalach POS) lub przez BLIK. Transakcje muszą być na łączna kwotę min 360 zł, muszą być zaksięgowane na rachunku do końca miesiąca oraz nie mogą być transakcjami anulowanymi.

O tym, czy należy nam się premia dowiemy się do 30 czerwca 2016r, a premia 100 zł zostanie przelana na założone konto do końca lipca 2016 r.

Ile kosztuje konto


W przypadku wersji Standard, bank zwalnia z opłaty za prowadzenie konta i kartę oraz wypłaty z bankomatów w przypadku min. 1 000 zł wpływów miesięcznych na konto i min. 1 płatności kartą do konta  w miesiącu. Do karty dołączone jest opcjonalne ubezpieczenie za 2,99 zł miesięcznie (więc jeśli nie chcemy ponosić tego kosztu można z ubezpieczenia zrezygnować). Studenci za prowadzenie konta nie zapłacą, ale żeby być zwolnionym z opłaty za kartę, trzeba będzie dokonać min 1 płatności kartą


Podwyższone oprocentowanie oszczędności


Osoby które mają Konto 360 stopni mogą założyć lokatę mobilną z oprocentowaniem 3,25% w skali roku. Lokata zakładana jest na 3 miesiące, jej minimalna kwota to 500 zł a maksymalna to 10 000 zł.

Składając wnioski o konto warto zaznaczyć, że chce się założyć konto oszczędnościowe, przez 3 miesiące będziemy mogli korzystać z oprocentowania 2,7% w skali roku (dla środków do 50 000 zł). Aktualna promocja trwa do 19 marca ale nie zdziwię się jak zostanie przedłużona.

Załóż konto i zyskaj 100 zł premii>>

Regulamin promocji
Tabela Opłat i prowizji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...