środa, 21 sierpnia 2013

Getin Up: konto z premią 50 zł co miesiąc

źródło: getinbank.pl
Ostatnio dość często dochodzą informację, że kolejny bank wprowadza zmiany w tabeli opłat i prowizji, oczywiście zmiany na niekorzyść klientów. Właśnie te zmiany w opłatach postanowił wykorzystać Getin Bank. Getin,  przy najnowszej promocji konta Getin Up zachęca do przeniesienia konta do siebie hasłem "Twój Bank podnosi opłaty? Przenieś Konto do nas! Sprawdź ofertę Getin UP, z premią 50 zł co miesiąc*".

Jak to bywa z bankami, owszem prawda ale nie cała, na co już wskazuje gwiazdka w haśle reklamowym :)

Promocja przeznaczona jest dla osób, które od początku 2013 r nie posiadały konta w Getin Banku.
Żeby otrzymać 50 zł premii należy w każdym miesiącu dokonać minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową wydaną do konta. Premię możemy otrzymać przez 6 miesięcy od aktywacji rachunku.

Bank za naliczoną premię wystawi nam PIT, więc należy pamiętać o rozliczeniu się z nagrody z Urzędem Skarbowym:
Nagrody przyznane przez Organizatora w Promocji stanowią dla Uczestnika przychód z innych źródeł w rozumieniu art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U.z 2000 r., nr 14 poz. 76), w związku z czym Uczestnik zobowiązany jest do rozliczenia wartości otrzymanych Nagród w rozliczeniu rocznym podatku dochodowego od osób fizycznych, zgodnie z przekazaną Uczestnikowi informacją PIT-8C.

Getin Bank za kartę do konta pobiera opłatę 9,99 zł miesięcznie. Opłaty tej można uniknąć jeśli w danym miesiącu dokona się transakcji bezgotówkowych kartą na min 300 zł (osoby do 25 roku życia muszą wydać tylko 100 zł).

Promocja "Aktywna karta" nie łączy się z innymi promocjami Getin Banku.


4 komentarze:

 1. A na jaką kwotę musza być płatności ? Jest jakaś minimalna ?

  OdpowiedzUsuń
 2. w tej ofercie chyba nie ma minimalnej kwoty.

  OdpowiedzUsuń
 3. 5 transakacji aby dostać zwrot 50zł brutto. drugą kwestią jest opłata za prowadzenie konta, żeby było za 0zł - osoby powyżej 25. lat powinni zrobić min. 300zł płatności kartą/miesiąc a osobom do 25 lat wystarczy wydać 100zł kartą. Wydanie i obsługa karty w tej promocji jest za 0zł. Dobrze, że nie ma haczyku, typu, że konto trzeba utrzymać przez jakiś okres..oprócz tego co chce się, żeby zarobić.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nikt nie piszę że konto trzeba utrzymać 24 miesiące od czasu przystąpienia do promocji inaczej trzeba zwrócić zarobione 300zł...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...