piątek, 9 października 2015

Expander: Gwarantomat 3,5%


Czyżby Zyskomat zmienił nazwę na Gwarantomat? W Expadner znów dostępna jest alternatywa dla lokat dająca całkiem dobrze zarobić - 3,5% w skali roku. Co ważne dostępna jest dla wszystkich osób, nawet tych, które już korzystały z usług tego pośrednika.

Co to właściwie jest polisolokataJest to produkt sprzedawany jako forma lokowania pieniędzy. Lokatą nie jest, za to jest ubezpieczeniem, chyba najczęściej jako ubezpieczeniem na życie i dożycie. W skrócie: jeśli umrzemy przed końcem trwania ubezpieczenia, kasę dostaje uposażony (osoba którą wskazaliśmy na polisie), jeśli dożyjemy końca trwania ubezpieczenia to środki trafiają do nas. Tego typu inwestycje nie są objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego (bo ubezpieczalnie to nie banki). Jest za to gwarancja Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, ale w przypadku polis na życie gwarantowane jest tylko 50 wysokości wierzytelności.
Od zysków pobierany jest podatek Belki


Parametry polisolokaty w Expander

 • Zysk w skali roku: 3,5%
 • Forma: polisa na życie i dożycie
 • 1-miesiączny okres polisy
 • Brak konieczności zakupu dodatkowych produktów
 • Minimalna składka jednorazowa: 20 000 zł
 • Maksymalna składka jednorazowa: 300 000 zł
 • Konieczność odbycia spotkania z doradcą

Oferta będzie dostępna do 6 listopada 2015 r.

Umów się na spotkanie z doradcą Expander >>

3 komentarze:

 1. " Przy założeniu, że przyniósłbym do Expandera np. 30.000 zł, po miesiącu odebrałbym 70 zł odsetek. To jakieś 30 zł więcej, niż miałbym po tym samym czasie trzymania pieniędzy na "zwykłej" lokacie. "

  OdpowiedzUsuń
 2. Co się dzieje, że ostatnio tak mało się tu dzieje. Mało nowych wpisów :(

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...